APIE MUS

UAB “Invitalas” tiekia kokybiškus ir patikimus žinomų gamintojų produktus, skirtus įvairioms pramonės šakoms. Esame oficialūs savo partnerių atstovai, todėl visus produktus Jums galime pasiūlyti itin palankiomis kainomis. Taip pat nuolat plečiame savo asortimentą, bendradarbiaudami su naujais tiekėjais. Mūsų produktų asortimentas itin gausus, todėl suskirstėme juos į dvi kategorijas:

  • Įranga pramonei (metalo apdirbimo įranga, generatoriai, kompresoriai, suvirinimo įranga ir kt.)
  • Įranga technologiniams procesams (dujų analizatoriai, įvairios paskirties siurbliai, proceso matuokliai ir kt.)

Siekiame užtikrinti, kad Jūsų lūkesčiai ir pasitikėjimas mumis būtų pateisinti.

founders

Mūsų produktai

icon

Įranga pramonei

Metalo apdirbimo įranga, oro kompresoriai, generatoriai, suvirinimo įranga, pjaustymo įranga ir visi reikalingi priedai, PVC gaminiai, grandinės, įranga geležinkelių pramonei

icon

Įranga technologiniams procesams

Dujų analizatoriai, proceso matuokliai, vandens priežiūros įranga, siurbliai, kalibracinės dujos ir kita įranga

icon

Specializuota įranga

Simuliaciniai tikras situacijas imituojantys treniruokliai policijai, kariuomenei, medžioklei, sportiniam šaudymui ir kt.

Mes tikime, kad tai ką galime Jums pasiūlyti suteiks jūsų veiklai ne tik ekonominę ir finansinę naudą bet padės Jūsų verslui ar veiklai sparčiau plėstis bei teikti aukštesnės kokybės paslaugas.

Mūsų siūlomi sprendimai ir produktai skirti pramonės, gamybos, apdirbimo bei šiose srityse paslaugas teikiančioms įmonėms ar asmenims.  Siūlome patikimų, jau eilę metų rinkoje esančių gamintojų produktus bei paslaugas.

Naudodamiesi savo ir Jūsų patirtimi siekiame diegti naujausius inovatyvius sprendimus, taip išnaudodami turimas žinias ir pasiekdami geriausią abipusį rezultatą.

Tinkamai parinkti produktai bei įdiegti technologiniai – pramoniniai sprendimai suteikia galimybę didžiuotis pasiektais veiklos rezultatais.

Savo svetainėje Jums pateikiame originalius gamintojų katalogus su norodytomis kainomis (be PVM). Jei neradote Jus dominančios prekės kainos, palikite mums užklausą. Būtinai su Jumis susisieksime ir paruošime pasiūlymą.

Šiuo metu galime Jums pasiūlyti itin didelį pasirinkimą pramonės, technologinių procesų ir kokybės kontrolės įrenginių. Jei neradote Jus dominančios prekės, susisiekite su mumis ir būtinai pasiūlysime Jums tinkamą produktą.

Mūsų produktai yra užsakomi tiesiai iš gamintojų, todėl pristatymo terminai derinami individualiai. Esant būtinybei, galime pasiūlyti skubų pristatymą, jei prekė yra gamintojų sandėlyje. Tikslias pristatymo sąlygas sužinosite susisiekę su mumis.

Mūsų partneriai